Zásady ochrany soukromí

Jakub Vlček srp 22 0 Komentáře

Úvod

Vážíme si důvěry našich uživatelů a návštěvníků a proto se zavazujeme chránit jejich osobní údaje. Tento dokument obsahuje informace o tom, jaké údaje shromažďujeme, jak je používáme a jaké mají uživatelé možnosti ohledně svých údajů. Přístupem na naše webové stránky a využíváním našich služeb vyjadřujete souhlas s těmito zásadami ochrany soukromí.

Shromažďování osobních údajů

Když navštívíte naši webovou stránku, mohou být shromažďovány a zpracovávány určité informace, jako jsou IP adresa, informace o vašem zařízení, webové prohlížeči a stránky, které jste navštívili před naším webem. Tyto informace jsou využívány pro analýzu návštěvnosti a zlepšení našich služeb a uživatelské zkušenosti.

Využití osobních údajů

Osobní údaje, které nám poskytnete prostřednictvím našeho webu, mohou být použity k poskytnutí informací a služeb, které jste požadovali, ke zlepšení našich produktů a služeb a k komunikaci s vámi ohledně novinek a aktualizací. Respektujeme vaše soukromí a nebudeme sdílet vaše osobní údaje s třetími stranami bez vašeho výslovného souhlasu.

Bezpečnost osobních údajů

Zavazujeme se chránit osobní údaje, které od vás shromažďujeme. Používáme různé bezpečnostní technologie a procedury, aby byly vaše údaje chráněny proti neoprávněnému přístupu, použití nebo zveřejnění. I přesto nelze nikdy zcela vyloučit možnost bezpečnostních porušení, a proto vám doporučujeme, aby jste byli opatrní při poskytování osobních údajů na internetu.

Práva uživatelů

Máte právo požádat o přístup k vašim osobním údajům, které máme uložené, stejně jako jejich aktualizaci, opravu nebo vymazání. Můžete také požadovat omezení zpracování vašich údajů nebo se proti zpracování vašich údajů vůbec vyslovit. K realizaci těchto práv nás můžete kdykoliv kontaktovat na adrese [email protected].

Kontaktní informace

Pro jakékoliv dotazy nebo obavy ohledně našich zásad ochrany soukromí, prosím neváhejte nás kontaktovat na výše uvedeném emailu. Můžete nás také kontaktovat poštou na adresu: Jakub Vlček, Vrchlického 390, 381 01 Český Krumlov, Česká republika.

Napsat komentář

Tvá emailová adresa nebude publikovaná. Povinná pole jsou označena *

*