Ochrana osobních údajů

Jakub Vlček srp 22 0 Komentáře

Úvodní ustanovení

Ochrana osobních údajů naších uživatelů je pro nás velmi důležitá. Chceme, abyste věděli, jak pečlivě zacházíme s informacemi, které o vás získáváme při vaší návštěvě naší webové stránky Wellness Rekreace Jeseníky. Veškeré zpracování osobních údajů je prováděno v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména s Nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR).

Shromažďování a zpracování osobních údajů

Shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytujete dobrovolně při využívání našich služeb, například při registraci, vyplňování formulářů nebo odesílání dotazů. Osobní údaje zahrnují, ale nejsou omezeny na vaše jméno, e-mailovou adresu a další informace, které se rozhodnete s námi sdílet. Dochází ke shromažďování těchto údajů za účelem zajištění kvalitních služeb a jejich dalšího zlepšování.

Práva subjektů údajů

Máte právo kdykoliv získat informaci o tom, které vaše osobní údaje zpracováváme, opravit nesprávné údaje, nebo požádat o výmaz vašich údajů. Kromě toho můžete uplatnit právo na omezení zpracování vašich údajů, právo na přenositelnost údajů a právo vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů. Veškeré tyto požadavky můžete směřovat na e-mailovou adresu [email protected].

Bezpečnost osobních údajů

Zabezpečení vašich osobních údajů je naší prioritou. Používáme širokou škálu bezpečnostních technologií a postupů, abychom ochránili vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem, použitím nebo zveřejněním. Tyto technologie a postupy se pravidelně aktualizují, aby odpovídaly nejnovějším bezpečnostním standardům.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů nebo požadavků týkajících se ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedené adrese. Majitel webové stránky je Jakub Vlček, Vrchlického 390, 381 01 Český Krumlov, Česká republika. Elektronická adresa majitele pro vaše dotazy a požadavky je [email protected].

Napsat komentář

Tvá emailová adresa nebude publikovaná. Povinná pole jsou označena *

*